Copyright 2024 - Mateřská škola Skřípov

• Herna a učebna

• Jídelna

ico sm pdf Jídelníček

Školní jídelna při Mateřské škole Skřípov zajišťuje pro děti celodenní stravování po dobu pobytu v MŠ. Školní jídelna vaří podle receptur pro školní stravování. Dodržuje technologické postupy, hygienické předpisy a výživové normy. Plnění výživových norem zajišťuje pomocí sledování tzv. spotřebního koše. Veškeré pokrmy si samy vaříme. Jídelní lístek sestavuje vedoucí školní jídelny společně s kuchařkou.

Je zajištěn dostatečný pitný režim během celého pobytu dětí v MŠ.

Odhlašování obědů

Obědy dětí v MŠ se odhlašují den předem do 12,00 hod. na tel. čísle 727 831 273.

Pokud dítě náhle onemocní nebo rodiče nestihnou včas stravu předem odhlásit, mohou si pouze tento první den jídlo odebrat do jídlonosiče. Další dny bude strava odhlášena. Výdej stravy do jídlonosičů je možný v době od 12,00 – 12,30 hod. v Mateřské škole Skřípov. Strava odebraná v MŠ je určena k přímé spotřebě (max. 4 hod. od vyhotovení).

Placení stravného

Placení za stravné se provádí hotově v Mateřské Škole Skřípov vždy do 25 dne v měsíci.

Další informace najdete ve Vnitřním řádu školní jídelny.

ico sm pdf Seznam alergenů

Vnitřní řád ŠJ